klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    10 NEJNOVĚJŠÍCH ČLÁNKŮ   ●   STARŠÍ ČLÁNKY

K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

JAK PREZIDENT EKVÁDORU MORENO PRODAL ASSANGEHO

Václav Umlauf, E-republika

Korporátní Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato "tajemství" na své2019 04 12 04 hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou.

Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně v ruských RT News.

2019 04 12 05ulian Assange, zakladatel serveru WikiLeaks byl včera (11.4.2019) vyveden z ambasády Ekvádoru a hned nato byl zatčen britskou policií. Britové vydají Assange s největší pravděpodobností do USA. Zde jej budou soudit za Snowdena, který z Ruska vydán nebude. Manning/ová už v USA odsouzen/a byl/a. Není to jednoduché na tom genderovém světě. USA chtějí hlavu hlavního strůjce prozrazení jejich "vojenských tajemství". Tak se v přehledu podívejme na Youtube, jaká tajemství to vlastně jsou.

Je to trapné, přebírat vojenská tajemství z korporátního kanálu jako je Youtube. Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato "tajemství" na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně z ruských RT News. Sami vidíte, jak je to celé vylhané a o co jde, protože to nepřímo řekla i výše uvedená proruská a korporátně-fašistická US-trouba.

Wikileaks ukázal beztrestné zabíjení civilistů v nelegální válce a následovné přikrytí těchto zločinů. Bez Assangeho a Snowdena bychom o nich asi nikdy nevěděli. A dnes je to tak zřejmá pravda, že ji globální US-trouba vysílá do celého světa. Před deseti lety by Assange dostal prestižní novinářské ceny za investigativní žurnalistiku, jako při vraždění amerických vojáků ve vietnamské vesnici My-Lai. V dnešní epoše korporátního fašismu a jím ovládaného tisku jde tento žurnalista do vězení a presstituti celého světa drží hubu. Aspoň by mohli ocitovat prohlášení Nilse Melzera, který je zpravodajcem OSN pro otázky mučení (UN Special Rapporteur on torture). Ten těsně před prodejem Assangeho řekl ekvádorské vládě, že vydáním riskují jeho převoz a případné mučení v USA a tím asi spáchají zločin proti mezinárodnímu právu. K nedávném mučení CIA viz komentář k vyšetřování Kongresu (CIA mučila vězně bez užitku).

Patologická nenávist prodejného prezidenta Evádoru L. MORENA
Vydání Assangeho je černý den pro nezávislý tisk, ale již několikrát jsme v krátkých zprávách upozorňovali, že k tomu asi dojde. Proč Lenín Moreno, dosavadní prezident Ekvádoru, vydal Assangeho, kterému předešlý prezident a parlament této země velkoryse poskytli politický azyl? Nejlépe bude, když necháme mluvit bývalého prezidenta. Rafael Correa, prezident v letech 2007–2013, zveřejnil hned po zatčení Assangeho toto: "Největší zrádce ekvádorské a latinskoamerické historie, Lenín Moreno, dovolil Britské policii vstoupit na naše velvyslanectví v Londýně a zatknout Assangeho."

Takže Moreno je největší zrádce lidstva a prodal Assangeho jako Jidáš za 30 stříbrných dolarů. Tak se mrkněme na ty dolary a začněme od konce. Ekvádorský parlament začal oficiální vyšetřování Morena pro podvody v tzv. aféře INA Papers. Lenín Moreno nebyl až tak leninský a u US-imperialistů si jako prezident otevřel černé konto v dolarech. U nás se zato člověk teprve stane politikem. Ale jsou státy, kde hlavní političtí představitelé veřejně krást nesmí. Zvlášť po tak eminentním prezidentovi jako byl Correa. Podívejte se na články pod heslem "Ekvádor" a uvidíte proč. A nyní nechme mluvit tohoto bývalého prezidenta o patologické nenávisti Morena k zakladateli Wikileaks podle jeho rozhovoru pro RT News.

Paul Manafort, vedoucí prezidentské kampaně Trumpa, navštívil Ekvádor 30. května 2017, pár týdnů poté, co Moreno nastoupil do funkce prezidenta. A potom Moreno nabídl, že vydá Assangeho výměnou za finanční obohacení z USA.

Aha, tak tady to máme, těch 30 stříbrných US-dolarů v daňovém ráji. Takže Morenovi a rodině podle parlamentního vyšetřování hrozí vězení za praní peněz a za finanční machinace. A s čím podle bývalého prezidenta falešný Lenin souhlasil při následné návštěvě amerického viceprezidenta?

Mike Pence navštívil v roce 2018 Ekvádor a on a Moreno se dohodli na třech věcech. Izolovat Venezuelu, což Moreno udělal s velkým nadšením. Anulovat stíhání petrolejářské společnosti Chevron, což také rád udělal. A také vydal Assangeho. WikiLeaks vydal dokumenty o Morenově korupci, což byla poslední kapka do plného poháru.

Připomeňme, že tento balík dokumentů vyšel zmíněného bloku dokumentů INA Papers o transakcích v daňových rájích, které zveřejnila nezávislá skupina hackerů. Moreno je vyšetřován za to, že se měl spojit s čínskou společností Sinohydro, která postavila vodní nádrž Coca Codo Sinclair. Tato společnost údajně uložila v off-shore společnosti Recorsa pro Morena celkem 18 miliónů USD. Takže to shrňme. USA banky a jejich dohled alias CIA má kompletní kontrolu nad konty v off-shore. Lenin prodal vlastní zemi a Assangeho k tomu. A pak neznámí hackeři prodali prohnilého Morena a dostali Assangeho do USA. A kdo jsou tito neznámí hackeři? Correa tvrdí, že to zveřejnil Wikileaks. Pokud je známo, nikdo z této organizace to oficiálně nepotvrdil. A dokumenty Wikileaks vycházejí na jejich oficiální stránce nebo skrze homologované odkazy na stahované dokumenty. Tady vznikla úplně nová stránka, kterou si může založit každý.

Na závěr ocitujme článek z roku 2013, jehož nadpis měl nechtěně prorocký charakter: ASSANGE MÁ DŮKAZY, ŽE JEHO ZATČENÍ PŘIPRAVOVALY TAJNÉ SLUŽBY.