Problém příštích voleb

2021 08 03 01PhDr. Jiří Jaroš Nickelli
Společnost Ludvíka Svobody, Brno

Voliči absolutně nezmoudří, nepoučili se ani za 30 let samovlády havlismu, a levice (což je určité neštěstí) a nevolitelné ministraničky (naštěstí!) se opět nedostanou do parlamentu.

Kariérismus a lupičství jedněch, a strach o přežití druhých jsou největší brzdy voleb, které z neznámých důvodů se označují za "svobodné".

Socdem skončila a komunisté budou dalších několik voleb bojovat o přežití, již jen z důvodu vymírání starší členské základny (pro spravedlnost - toto se děje například i lidovcům...). Mladí komunisté teprve vyrůstají... Totéž se děje v kruzích středu a pravice vlasteneckých množin.

5-koalové naplnili heslo - Rozděl a panuj (Divide et impera) do puntíku.

Republika nejdřív musí projít krachem až na dno, což ještě zdaleka nenastalo. Žel, postihne to nejkrutěji nás, obyčejné občany, neboli pracující třídu, což bývá pravidlem našich dějin.

Otázka též zní tak, zda-li vládnoucí síly nedotáhnou republiku k válce pod jhem NATO, nebo ke II. zničení národního státu v našich dějinách, tentokrát pod jhem žaláře národů Unie.

První věc zní: podpořit SPD
nedávat hlasy vymyšleným nevolitelným straničkám na jedno použití.

("Skončit se šlachtismem.")

Druhá věc: neúčast 40 procent voličů
je varovná pro jakýkoli stát, nejen pro protektorátní Česko.


Karel Hel <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.> napsal (zdroj):

  • Nejlépe by prezident (pokud ještě může) udělal, kdyby Fialu pověřil bez meškání sestavením vlády, protože ta sebranka, jež se nyní dere ke korytům, bude pro republiku totálním fiaskem - ekonomickým i politickým. Brzy se ta zlodějská partička v tom slepenci začne mezi sebou hádat, protože mimo nenávisti k Babišovi nemají téměř nic společného a nic nedokáží, než rvát se o koryta. No a nakonec se poperou tak, že bude nutno vypsat nové volby. Dávám jim tak rok, max. dva. Ukáže se, že se k ničemu nehodí a snad se v nových volbách voličům vrátí rozum, který evidentně v současné době pozbyli. A na Babiše a jeho stranu budou ovce ještě vzpomínat se slzou v oku, oproti tomu, co přijde s vládou těch bruselských protektorů.
  • Deťácké páté kolony, multikulti/LGBT poklekávačů a velkohubých rusobijců jako ta trysková chitrá Pekarová a leghornka Langšádlová.
  • A především u ODS, kde jsou jistě Fialovi nesmírně vděční za to, že na jejich úkor dostali dva pětiprocentní trpajzlíci dohromady 37 mandátů, přičemž by samostatně dosáhli tak na 20 a něco. A to ještě za předpokladu, že by se TOP09 vůbec dostala do parlamentu.

Please publish modules in offcanvas position.