K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Návrhy našeho sympatizanta k sociální politice státu

►Přišlo nám do pošty k situaci v KSČM.

Zdravím skupinu Restart, chci říci, že KSČM je levicová demokratická strana, že by měla mít před volbami do poslanecké sněmovny snížení platů poslancům a senátorům, prostě vrcholných politiků, ...

také zvýšení minimální mzdy na úrovni Evropské unie, zvýšení důchodů, důchody pro muže a ženy od 54 let, zrušení daňových rájů, jít s heslem do voleb "tři auta do každé rodiny, snížení daně rodinám, které mají dvě děti, nechat jeden státní důchodový pilíř, stát by se měl starat o důchody a ne aby to dělala soukromá firma".

Dostupné bydlení pro mladé lidi a mladé rodiny, že stát, by jim dal bezúroční půjčku na byt. Kde by se na to vzaly finanční prostředky, jednak snížením platů vrcholních politiků, zrušením daňových rájů, zrušením padákových odměn pro manažery státních podniků, pro náměstky, primátory, hejtmany, ministry a vrcholné politiky, tím by se ušetřilo mnoho finančních prostředků, také by se měl udělat na toto mítink a na podporu klientů v kauze H-systém, aby těm lidem zůstaly jejich domy, tím bychom mohli získat více voličů, i mladých voličů, tady vám posílám mé další návrhy a myslím, že bychom měli jít do voleb s tím novým komunistickým manifestem, který obsahuje čtrnáct bodů. To je vše, nashledanou.

Martin Nádhera