K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Názor ani ne 30-letého mladého člověka na dnešní režim

2019 11 13 02"Nechci mít děti, nechci mít svoji vlastní rodinu. V tomhle zkurveným systému si to prostě nedovolím. Nechci bejt věčně ve strachu a ve stresu, že můžu přijít o práci a nebudu mít možnost rodinu uživit.", to jsou slova a názor kolegy z práce mé levic. známé, kterému ještě není ani třicet roků.

A teď máme třicet let tý údajný svobody a spousta dnešních mladejch se svobodně rozhodla, že si vlastní rodiny prostě nezaloží. Když v týhle svobodě nemaj mladý podmínky k tomu, aby si založili svoje vlastní rodiny, tak nevidim jeden jedinej důvod něco tady oslavovat. Je to prostě hnus, co se děje... Podpora mladejch rodin s dětma je vždycky jen předvolební trhák a skutek utek.

A pak ještě přijde ňákej debil s návrhem, aby ty dnešní mladý, když už teda nezakládaj svý rodiny a neplodí děti, tak ať makaj aspoň do sedmdesáti a vejš. Jinej ubožák chce vyřešit zvýšení populace dovážením novejch spoluobčanů z Afriky. Další úchyl razí teorii, že když už se pro mladý nestaví levný a dostupný byty, mohly by třeba dvě mladý rodiny společně obývat jeden velkoplošnej byt. Nezávidim těm mladejm dneska... Nemaj to lehký a mít nebudou.

Je to ale hlavně teď na nich, jestli s tim začnou něco dělat nebo se dál nechaj oblbovat, že je to tu tak dobrý, že už to snad ani bejt lepší nemůže. Jestli si mladý neuvědomí, že oni jsou ta obrovská síla, a že oni maj tu možnost nadiktovat si, kdo a jakým způsobem povede naší zemi, a jestli tu svoji možnost nevyužijou, tak to maj projetý na celý čáře.