2020 11 28 04

Každý, kdo tomu trošku rozumí, ví, že na jednání za účasti mnoha desítek lidí nelze nic skutečně prodiskutovat, projednat a na základě toho vytvořit. Svědčí o tom neklamně, že podklady jsou nutně dopředu připravené a bez toho by to nešlo.

2020 11 28 04

Jenom pár věcí k zamyšlení. Kandidáti do vedoucích funkcí strany byli navrženi ještě za Filipova vedení, ve stejné době byli vybíráni delegáti na sjezd. Stejně pečlivě, osvědčení kejvalové. Není to záměr, promyšlená forma, jak poslat stranu definitivně na smrt? Také K. Konečnou navrhl na post předsedy V. Filip.

2020 11 28 04

Především si musíme připomenout onen "projekt" kandidátní listiny KSČM do evropského parlamentu. Kateřina Konečná na čele a za ní peloton mladých bezejmenných, ale hlavně rozhodně nadějných mladých tváří.

2020 11 28 04

Začíná se to poněkud komplikovat. Kladu si otázku, je to záměr, nebo je to promyšlená forma, jak stranu dostat do stavu absolutního rozkladu. Stávající složení kandidátů delegovaných na sjezd bylo navrženo ještě za Filipova vedení. Také K. Konečnou navrhl na post předsedy V. Filip.

2020 11 28 04

Velmi vážení soudruzi,
soudružky, vlastenci, přátelé.

Po volbách mi dění dnešních dnů připomíná orloj na Staroměstském náměstí. Natěšení turisté čekají klidně před orlojem a čekají, až se každou hodinu dá orloj do pohybu a před zraky turistů se objeví soška za soškou.

2020 11 28 04Na webu Restartu se konečně objevilo konkrétní sdělení v souvislosti s připravovaným mimořádným sjezdem strany. Pod názvem „Kudy z nejhlubší krize v dějinách strany“. Jak je uvedeno, došlo ke shodě v požadavku radikálního rozchodu s politikou, jež stranu sráží ke dnu dlouhodobě a poprvé za sto let nedokázala získat ani parlamentní mandáty.

2020 11 28 04Petr Novák

Volby dopadly tím nejlepším možným způsobem, při momentální, reálné mravnosti a míře chápání obyvatelstva. Lidé vždy dostanou to, na co momentálně mají, takže je vše v naprostém pořádku.

Please publish modules in offcanvas position.