NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Férové řešení J. Skály nabídnuté V. Filipovi

2019 07 07 022019 07 07 03dyž mne V. Filip osočil, že jsem se "za trafiku zaprodal zfašizované pravici", nabídl jsem mu férové řešení. Buď své tvrzení dokáže a pak z aktivní politiky odejdu já. Pokud to nesvede, odkope se jako přízemní lhář - a pak se všech politických postů vzdá on.

Prokázat neměl co. Mou výzvu sice prokazatelně četl, jako chlap se však neumí zachovat dodnes. Že šíří sprosté lži, ví i on sám a celá jeho družina.

Teď se jejich papouškem stal i R. Roun. V článku, který mu s gustem zveřejnili i v etablovaném médiu, hází do "žumpy", kde se prý bratříčkujeme s fašisty, i J. Kohlíčka a celou skupinu komunistů, sdruženou kolem Našeho restartu. V jeho případě je to tím pikantnější, že se zprvu hrnul právě do našich řad. Sám je dokonce autorem jednoho ze stanovisek, kritizujících politiku dnešního vedení KSČM. Původní znění textu se mu zdálo "málo revoluční". Pak nám však zkoušel poroučet i ztřeštěnosti, s nimiž u většiny narazil. Teď zpívá, jak pískají ti, kdo si ho koupili - což dlouho tutlal a kápnul božskou, až když to už dál zatloukat nešlo.

Náš restart sdružuje lidi, z nichž drtivou většinu politika neživí a ani po tom neprahnou. Blábol, že nám "jde o moc", poptává psychiatrickou hospitalizaci. Nám jde o zmrtvýchvstání levice, jež bude skutečně radikální. Ta šance slábne se čtvercem času. Kdo se jí přesto chopí, dřív než může být na dlouho pozdě, zkrátí si život o celé roky (jak nám před časem napsal jeden moravský komunista).

To proto, a ne pro vlastní ego, natož prebendy, nabízíme znovu a znovu věcnou diskusi o samé podstatě věci. Hrách ovšem padá na stěnu. A na naše hlavy - nové a nové urážky. Parta, vedoucí stranu od desíti k pěti, má z věcné debaty panickou hrůzu. Schovává se za zákazy, lži a podrazy.

Už to svěřuje i vrtichvostům, stiženým morální křivicí. Estráda zoufalství si nasazuje šaškovskou korunu.