KAREL GOTT PROKÁZAL NEOTŘESITELNÉ PŘEDNOSTI SOCIALISTICKÉ KULTURY

Ačkoli měl Mistr nejednu možnost odejít z vlasti, neučinil tak a zůstal věrný domácímu publiku, zůstal věren rodné hroudě, která ho vychovala a umožnila mu natolik nevídaný rozlet, že lze s naprostou jistotou dnes říci, že tohle český národ již nepotká.

2019 10 03 02A navíc, Mistr Gott byl nejen mimořádným pěvcem, ale také malířem, jakož, v neposlední řadě, docela zdatným životním filosofem s levic. světonázorem. Jeho pohled na svět v mnohém překonal i soudobé krajně levic. strany a hnutí. Nabízím čtenářské obci DAV-DVA následující více než pozoruhodný rozhovor s Mistrem Gottem z r. 2001:

 

 

SOUČASNÉ DĚNÍ SMĚŘUJE
K TOTALITNÍ SVĚTOVLÁDĚ, ŘÍKAL GOTT V ROCE 2001

Má nejhlubší poklona před Vaším Veledílem, Mistře.
Nechť Vás nebesa přijmou nejméně s takovou úctou, s jakou my zde na Zemi.

Správce webu NÁŠ RESTART 

POSTSKRIPTUM
Vždy jsem měl rád nejen Gottovy písně, ale také písně amer. country/folkového zpěváka a skladatele Johna Denvera. A Mistr Gott dokonce jednu z Denverových písní převzal.

Uvádím zde jak Denverův originál, tak převzatý Gottův skvost. Ano, tahle umělecká tvorba mě vždy brala za srdce, ne ta dnešní syntetika na úrovni duševně chorých globalistů. A jsem šťasten, že jsem polovinu mého života měl tu čest prožít v zemi pod názvem Československá socialistická republika. DÍKY TI OSUDE ZA TENTO VELIKÝ DAR!


2020 01 26 02JOHN DENVER ─ ANNIE’S SONG

2020 01 26 02KAREL GOTT ─ KDYŽ MILENKY PLÁČOU


Viz video k převzetí titulu Národního umělce ČSSR Mistrem Karlem Gottem v r. 1985.

2019 10 03 06Prezident ČSSR JUDr. Gustáv Husák předává Mistru Karlu Gottovi (r. 1985) titul Národního umělce ČSSR – jako prvnímu zpěváku pop music v historii.


Viz video k vystoupení Mistra Karla Gotta se souborem Alexandrovců v Moskvě v r. 2013 s písní Podmoskevské večery.

2019 10 03 11

Please publish modules in offcanvas position.