K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Dotaz nechápavého Baribala

Dotaz

28. 6. 2019 17:55:00 - Baribal

Soudruhu Skálo,
v minulých dnech jsme si připomněli dvě z vražd spáchaných komunistickou justicí ve jménu vaší zločinecké ideologie na naprosto nevinných lidech. Generálu Píkovi a Dr. Horákové. Máte dosud stále věšení nepohodlných ve svých stanovách a programu?


Odpověď

3. 7. 2019 9:04:03 - PhDr. Josef Skála, CSc.

Musím Vás krutě zklamat, milý pane. Takové zboží skladem nemáme. Nezbude proto než Vás odkázat na konkurenci. Ta lidi morduje po miliónech. Válkami za "změnu režimu". I v koncentrácích typu toho na Guantánamu. To ona to má i ve svých "stanovách a programu". Když se jí do nich nabořily WikiLeaks, začala žádat i hlavu jejich šéfa. Roky se musel skrývat na ekvádorské ambasádě v Londýně. Nezkřivil nikomu ani vlásek. Troufl si pouze zveřejnit autentické dokumenty, jež lidem berou i poslední iluze. Pravda však byla prohlášena za "bezpečnostní hrozbu". Pak ovšem "ředitel zeměkoule" dupnul na krk i ekvádorské vládě. A ta ho Juliana Assange z ambasády vydala. Sedí v anglickém vězení, ač proto není sebemenší důvod. Hrozí mu vydání za velkou louži, i když má australské státní občanství. Řada amerických papalášů pro něj žádala elektrické křeslo. To ho snad po skandálu, který to vyvolalo, už nepotká. Sedm let faktického odnětí svobody už má za sebou. Bude-li vydán, čeká ho ještě delší život za mřížemi.

JuIian Assange však aspoň žije. To štěstí nemá ani půl miliónu iráckých dětí, zahubených "sankcemi" už před americkou agresí, která jich povraždila další tisíce. Madeleine Albrightová se nechala slyšet, že "za to stála" i smrt půlmiliónu těch, které ta obludná misantropie sprovodila ze světa už před napadením Iráku.

U nás se vlamujete do otevřených dveří. My se od popravy doktorky Horákové a generála Píky distancujeme zcela jednoznačně. Nehledě na bestiální "studenou válku", plánující tehdy i salvy jaderných úderů. Až si to srovnáte s tím, jak se ke svým masakrům, tehdejším i dnešním, staví druhá strana, vyjde Vám jako na dlani, či ideologie je zločinecká.

Pak možná najdete odvahu se zeptat, tak jako mne, i jejích "elit". Dokážete to? Pokud snad ano, sdílejte, prosím, jak ji, tak získanou odpověď, i se mnou.