K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Spálené vlajky EU. Italským internetem se šíří drsná výzva

Itálií se šíří pozoruhodný internetový virál. Jeho základem není nic menšího než spálit vlajku Evropské unie. Nejlépe za zvuků italské hymny z časů boje za sjednocení země. Vše pod heslem „chráníme se“.

2020 04 01 04talové jsou zklamáni. Po krizi s běženci, kdy je Evropská unie nechala, aby se sami vypořádali s desítkami tisíc osob, které jim lodě neziskových organizací lifrovaly z Afriky, jsou sami i na epidemii koronaviru.

Koncepční vize budoucnosti světa

Poznání, že svět kolem nás vyžaduje změnu - a to zásadní, a ne jen kosmetickou - se šíří jako lavina. Řada textů, které se k tématu staví poctivě čelem, přichází i nám z Našeho Restartu. Tady je jeden z nich. My sami bychom některé z jeho myšlenek formulovali trochu jinak. To ovšem není důvodem do autorova textu jakkoli zasahovat. V původním znění ho bez zábran nabízíme i my ─ ZDE

ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE

1) Pokud požadujete po Babišovi, ať se zbaví Agrofertu a střetu zájmů, my požadujeme, ať všichni vaši umělci a rádoby umělci SE ODSTŘIHNOU OD DOTACÍ, dají výpověď v divadlech beroucích dotace a ukončí spolupráci s ČT, aby se zbavili podezření o střetu zájmů, když právě propagandistická ČT jim dává vydělat.

V Rakousku zaměstnanci silnic zakrývají značky EU

2020 03 30 01

Paní moderátorko, je vidět, že dobře plníte zadání ČT

Paní moderátorko,

je vidět, že dobře plníte zadání ČT, pronášíte ostré úsudky vůči vládě, zatímco souhlasně nasloucháte moudrům opozice, která dosud nepřiložila ruku k dílu. Upozornila jste na to, že je paradox, že si veřejnost šije roušky. Nezmínila jste se ale, jak se na této situaci podílí např. Člověk v tísni, či Lékaři bez hranic a také organizace se státními příspěvky. Vzpomínám si, jak jste nedávno "zvala" na demonstraci Miliónu chvilek. Teď jako byste na ně zapomněla.

Příklad z mnoha, jak lidé v západní Evropě stahují vlajky EU ─ a s díky vyvěšují vlajku Ruska

2020 03 26 04

2020 01 26 02Video ZDE

Ruští virologové přijeli do italského Bergama

2020 03 26 03

Kolona speciální techniky s vojenskými odborníky Armády RF dorazila na letiště Orio Al Serio v italském Bergamu, kde bude zřízena společná základna pro boj s koronavirovou infekcí.

2020 01 26 02Video ZDE

Svět po koronaviru ─ konec amerického vedení!

Pandemie koronaviru šokovala samotné základny světové stavby, což povede k četným důsledkům, které ovlivní mnoho dalších let.

2020 03 26 01rozhovoru pro Foreign Policy uvedlo 12 předních světových odborníků, co svět čeká po poražení pandemie. Podle nich pandemie povede nejen ke skutečnému zastavení globalizace, k poklesu vůdcovství USA na světové scéně, ke zvýšení nacionalistických nálad a k posunu k modelu zaměřenému na Čínu, ale také k vytvoření udržitelnějšího globálního ekonomického a zdravotního systému.

Rakousko zakrývá symboly EU. Itálie je nahrazuje ruskou vlajkou. Západ končí. Čechy čeká velký úkol

2020 03 22 02ROZHOVOR Dění kolem koronaviru potvrdilo, že Západ již ztratil postavení světového hegemona. Také Evropská unie je mrtvá. Skončila rovněž doba globálního nomádství. Lidstvo však rozhodně nebude lepší. Uznávaný profesor Metropolitní univerzity v Praze Ivo Budil v rozhovoru pro Parlamentní Listy předkládá pro mnohé šokující zjištění.

Kubánský lék proti koronaviru může ukončit pandemii!

Překlad: Jitka Kňourková

2020 03 25 04a Kubě vyvinutý preparát patří mezi 30 léků, které Čína nasazuje proti koronaviru. Jak mohla malá země v Karibiku vyvinout látku, která možná poskytne klíč k léčbě nebezpečného virového onemocnění? Kubánský lék "Rekombinantes Interferon alfa 2b (IFNrec)" je jedním ze 30 léků, které Čína zvolila k potírání koronaviru Covid-19.