K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Obserwator polityczny: Rusko není peklo se Satanem v Kremlu

2019 12 22 01Útok wehrmachtu proti SSSRSrovnávat SSSR s Třetí říší je skandální, je to jasný pokus lhát miliónům lidí v Evropě a po celém světě za dne.

Usnesení Evropského parlamentu o druhé světové válce je ostudné. Realizováno pro současné politické účely, které jsou součástí budování příběhu o Rusku jako peklu 140 miliónů ďáblů se Satanem v Kremlu.

Toto vytváření nové historie je pokračováním propagandy studené války o zlé říši, která usiluje o to, jak hodit atomovou bombu na každý americký domov, přesně na stůl s americkým jablečným koláčem ... u něj přitom sedí americká rodina...

Musíte pochopit, co je podstatou této lži propagandy. Důkazem toho je zpráva namířená proti Rusům! Ne, už to není Coca-Cola a Levi! Dnes je to Mercedes Benz, Laboutin a tvrzení, že bývalý oligarcha, který převzal jejich miliardy - je fantastický, moderní muž, který stojí za to aby byl prezidentem Ruské federace! V Rusku se Západ inzeruje prostřednictvím marketingu jako luxus a něco lepšího než ruská kultura, takže ti, kteří jsou na Západě pomazaní, jsou automaticky - lepší než ti, kteří hájí ruské poklady proti krádeži. Děje se tak, aby se ztratily ruské peníze a aby se Rusům vymývaly mozky, aby mohla být provedena barevná revoluce.

2019 12 22 03Slovenský poslanec Ľuboš Blaha: Paní europoslankyně nahrazuje poznání nenávistí. "Tak co, europoslankyně Nicholsonová, budete odstraňovat i tyto symboly komunismu? Budete likvidovat hroby kvůli rudým hvězdám?"

Toto je dualita a pokrytectví západní propagandy směrem do Ruska. Pro vlastní potřebu se vystrašíme říši zla, která ohrožuje svět, paralelně je ale přitom motorem ekonomiky ruský plyn a ropa, a současně v Moskvě je dnes Mercedes stejně běžným automobilem jako dříve Lada!

Nejzajímavější je z čeho to vše plyne? Podle viditelného uspořádání loutkového divadla máme zde několik režisérů, kteří sledují různé zájmy. Je velmi důležité, že není jako dříve hlavní režisér z Langley. Nyní jich je několik, můžete jasně vidět 2 nebo dokonce 3. Hlavní věcí je, že Západ vždy chce být lepší proti těm „horším“. Toto je pravděpodobně největší tragédie ve všem, co umožňujeme slabým bytostem, aby nás ovládali, a ohrožovali nás hrozbami, které vytvářejí uměle.

2019 12 22 02Vladimíra Vítová z Aliance národních sil se ptá: "Proč se k rezoluci OSN o Boji proti oslavování nacismu nepřipojila ČR?"

To je důvod, proč nejstrašnější a nejkrutější lež je srovnání mezi Třetí říší a SSSR. Je to tak mizerný redukcionismus, že Versailles končí a Stalingrad začíná. Nemůžete dovolit, aby byli hrdinové zneužíváni tím, že je budete srovnávat se zvířaty, která nejsou hodná lidství. Ne, nebudeme souhlasit s takovým pokrytectvím a vyháněním reality. Svaz sovětských socialistických republik - navzdory svým nedostatkům, protože o nich Rusové otevřeně mluví, je stát, kterému lidstvo vděčí za přežití. Je těžké to pochopit? Stalingrad, Leningrad, Moskva, Kurský oblouk, Krym, pevnost Brest? Útok Berlína nebo obrácené pořadí? Už jsme zapomněli, co se tady stalo? Nepamatujeme si krematoria s komíny? Nepamatujeme si, nechceme si vzpomenout? Zastavme se proto! Nejedná se o motivy celebrit. Mluvíme o pravdě a lži. Pokud dnes oficiální struktury Evropské unie srovnávají Třetí říši se SSSR, plivou na osvobození, plivou na památku našich prarodičů a rodičů.

Co však lze očekávat od lidí, kteří tvrdí, že oběti v Domě odborových svazů v květnu 2014 v Oděse se zapálili a zaživa sami upálili, a obránci Donbasu jsou teroristé. Je to tak špinavé a odporné, že nemám sílu to komentovat.

Věčná čest a sláva hrdinům nepřemožitelné Rudé armády a jejich kamarádů ve zbrani - osvoboditelům Evropy od německého fašismu. Přežili jsme a žijeme díky jejich oběti. Nikdy na to nezapomínejme, končí komentář na polském blogu Obserwator polityczny.