Fašistický scénář další plánované pandemie SPARS pro léta 2025-2028

2021 02 18 05

CDC je zisková organizace. Není součástí žádné vlády, ale jde o soukromou společnost, která vydělává miliardy dolarů z léků, z vakcín, které vás a vaše děti nutí brát už desítky let.

Tato organizace, WHO (Světová zdravotnická organizace), je řízena člověkem, který ani nemá skutečné lékařské vzdělání.

Tato organizace WHO s touto organizací CDC jsou řízeny šílenými maniaky. Začínáme žít v době Dr. Mengeleho a gestapo sestřiček. To se bude dít v této a v každé zemi, a už se to začíná dít. Tohle – koronavirus covid-19 – nikdy nezmizí. Tohle bude váš nový normál po zbytek vašeho života. Viděl někdo z vás ukázku z filmu, který vyjde na konci roku 2021? Jmenuje se Songbird (Zpěvný pták). Tento film koncem t.r. vám všem ukáže, co vás všechny čeká: ukázka anglicky ZDE, rusky ZDE, česky to není.


Ve filmu se popisuje rok 2024. Světovým vládám se stále nepodaří dostat decimující virus pod kontrolu. Původní virus covid-19 několikrát zmutuje a lidstvo se bude potýkat s variantou covid-23. Nemoc bude mnohem více agresivní a podléhat jí bude až polovina nakažených.

Celostátní karantény a opatření zesílí natolik, že budou od sebe oddělená celá města. Na pořádek bude dohlížet armáda s automatickými zbraněmi, volně se po ulicích budou smět pohybovat jen imunní lidé. Těch ale bude malá hrstka.

Ve filmu se mluví o covidu-21, covidu-22, covidu-23. Nikdy to nezmizí. Covid-19 začal jako scénář v roce 2019… 18. října, na univerzitě Johnse Hopkinsona, jakožto Událost 201 (rusky ZDE, česky to nenajdete). Byl vytvořen scénář, ve kterém se koronavirus rozšířil z Wuchanu z Číny. A pak najednou, sotva o měsíc později, to začíná být realitou po celém světě. Už vám to dochází? Pokud si myslíte, že situace s covidem-19 je špatná, pak si zapamatujte, že vše započalo na univerzitě Johnse Hopkinsona a bude to všechno mnohem horší.


Tyto scénáře s vakcínami a léky se provádí pravidelně. Každá druhá vakcína, každý druhý lék, který pro zisk vyrábí tyto farmaceutické korporace… vytvořily scénář. Covid-19 se změní do pandemie SPARSu v letech 2025-2028. Nikdy to nezmizí. Budou vám dávat léky, budou vám píchat špínu a chemikálie, protože to vakcíny přesně jsou… nic z tohoto nejsou žádné vakcíny. Většina vakcín jsou špína, odpad a chemikálie, které vám a vaším dětem desítky let ničí zdraví. Nepřestane to. Budou v tomto nadále pokračovat. Vyhledejte si tento dokument (odkaz na něj pod videem). Vytiskněte si ho. Pandemie SPARS, 2025-2028. Tohle je vaše budoucnost. Tohle je budoucnost vašich dětí, protože jste se tak ochotně poddali lži, a teď vás mají v hrsti. Hrstka lidí nyní řídí svět. Rothschildové ovládají všechny banky na světě.

Mezinárodní měnový fond s farmaceutickými korporacemi vám vše odebírají. Chtějí vše. Nikdy to nepřestane. Ve filmu dole uvidíte, co plánují… a pamatujte, že covid-19 začal jako scénář. Stejně jako chystaná pandemie SPARS, co se blíží. Teď si projděme detaily. Snad to vše jasně uvidíte. Tohle (ZDE) publikovalo Centrum Johnse Hopkinsona pro zdravotní bezpečnost již v říjnu 2017!!! Můžete si to sami v originále přečíst. Má to dohromady 89 stran. Ukazuje vám to, co pro nás plánují. Další odkaz je ZDE.

Tohle ukazuje vaši budoucnost… nejen v USA, ale po celém světě. Zde je další zajímavý faktor. Odeberou zvířata. Plánují, že se zbaví jídla. Tohle už začali dělat v mnoha státech, ale média o tom vůbec nemluví. Pamatujte, že covid nikdy nezmizí. Tohle je vaše budoucnost. Vaše budoucnost je neustálé očkování. Neustálý dohled a kontrola ze strany vlád. Bude to jedna vakcína za druhou.

Nic se nikdy nevrátí zpět do normálu. Budou do nás cpát léky, udržovat ve strachu, neustále očkovat… a tady je další. Ze všech různých vakcín, které nám budou dávat, bude to vakcína Corovax. Corovax je další vakcína, kterou budou populaci vnucovat. Scénář pandemie SPARS v letech 2025-2028 vytvořila univerzita Johnse Hopkinsona v roce 2017.

2020 01 26 02Blíže k plánované pandemii SPARS
pro léta 2025-2028 viz ZDE

Please publish modules in offcanvas position.