K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Období, které se dnes nevyučuje

2020 02 25 06

2020 01 26 02Čtěte ZDE

Americké válčení a Tálibán

2020 02 25 05Politolog Oskar Krejčí se v souvislosti s připravovanou dohodou USA s Tálibánem zamýšlí nad smyslem a strategií vojenských akcí Spojených států na Blízkém východě.

Z Washingtonu přišla zpráva, že Spojené státy uzavřely s afgánským radikálním hnutím Tálibán úmluvu o „snížení násilí“. Ujednání je prý velmi konkrétní, zmiňuje například sebevražedné atentáty, nastražené výbušniny i raketové útoky.

Evropské elity zapomněly na stoleté lekce

2020 02 25 03Vladimir Kornilov

Před 100 lety, 24. února 1920, zveřejnil třicetiletý Adolf Hitler v proslulé pivnici Hofbräuhaus (ve které si svého času rádi poseděli Lenin s Krupskou) svých 25 bodů, které se pak staly programem nacionálně-socialistické strany. Právě tento den, který pak oslavovali v nacistickém Německu, je tradičně považován za den založení NSDAP.

Kdyby byl Assange Rus či Číňan, byl by za „statečného disidenta“!

2019 05 08 01Julian Assange, který byl před několika lety považován za hrdinu naší doby, je dnes vnímán jako pochybná postava nebo zločinec, píše Jack Dion, zástupce šéfredaktora Marianne.

Navíc, jak autor článku poznamenává, pokud by byl Assange Rus, Číňan nebo Venezuelan, byl by považován za odvážlivce, který vzdoroval úřadům.

„U nás dnes prebieha faktická studená občianska vojna.“ Fiala prehovoril o „dlhých pazúroch“ George Sorosa v Česku

2020 02 24 07Na svojej stránke na Twitteri bývalý starosta mesta New York Rudolf Giuliani obvinil Georgea Sorosa zo zneužívania amerických ambasád vo východnej Európe k obhajobe vlastných záujmov a útokov na svojich protivníkov.

Američané prohráli v Afghánistánu

2020 02 24 04Václav Umlauf

Proběhlo druhé kolo jednání mezi vítězným Tálibánem a USA, kdy poražená země přistoupila na podmínky vítěze. Jaké to jsou, to zatím přesně nevíme. Prohraná válka stála oficiálně více než 2 bilióny dolarů, tedy desetkrát víc než sovětská okupace.

2020 01 26 02Shlédněte ruský film DEVÁTÁ ROTA o válce v Afghánistánu koncem 80. let   dle  skutečných událostí ─ ZDE

Vyhnali soudruzi kapitalisti Rusáky, vyhnali a jásali...

Lukoil pro lidi jsme vyhnali, montovny přitáhli

A premiér Babiš, ministryně Schillerová či prezident Zeman se smějí. V tomto mají čisté ruce a státní rozpočet má díky sprostému okrádání obyčejných lidí mimořádně úrodný přísun peněz!

To bylo radosti od senátních slizských Fischerů, Hilscherů, Drahošů, či ODSáků jako je Němcovcá a Fiala, jak zatočili "demoktatické síly" s firmou, co zde vydělává penízky a žije prý z nich Putin. Lukoil se jmenovala a měla nejlevnější benzín a naftu.

2020 02 23 10Podrobněji ZDE

Slováci se naštvali a přejí jen tomu, kdo je proti všem

Volby pod Tatrami jsou zásadní i pro nás. Ukazují, kam to táhne občany, když všichni zklamou. K extremismu a radikálnímu populismu.

2020 02 23 15Kdo si dnes projde předvolební Bratislavu, jako by projel celé Slovensko. V bohatém centru je to samý optimismus: z billboardů pokukuje bývalý prezident Andrej Kiska a vyzývá kolemjdoucí, aby měli "hlavu vzhůru".

Sakra, to jsou ale vlastenci!

Srazu sudeťáků se od roku 2016 účastnili tito lidé (ZDROJ):

2020 02 23 14►Lída Rakušanová
►Milan Uhde
►Jan Čižinský
►Tominová-Marksová
►Michael Žantovský
►starostové měst
►zástupci lidovců

 

2020 01 26 02Podrobněji ZDE ZDE

 

 

Amerika se přibližuje krachu

Zloděj Bloomberg, který chce do Bílého domu, zachvacuje vše jako virus. Amazon a jeho padělky. Hillary a její Demokraté pracují pro Wall Street. Kdy se to celé zhroutí?

2020 02 23 09MICHAEL DORFMAN líčí v nejčernějších barvách, kam směřuje západní „Bullshit economy“, a prorokuje totální kolaps volného trhu a zhroucení demokratických států. (Zdroj)