K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

VALAŠSKO KUPUJÍ ARABOVÉ... A JINAK TICHO PO PĚŠINĚ...

Takhle vcelku nenápadně a v tichosti sem lezou

aneb přečtěte si dole v postskriptu i to, co zjistil náš web!

Arnošta Dobiášová

V Chorvatsku Saúdové koupili území, postavili tam baráky a domácím ZAKÁZALI VSTUP, že je to jejich území a cizí (nemuslimové) tam nemají co dělat, kromě toho, když jdou dělat údržbu domů nebo zahrad!!!

Takhle se v klidu obsazuje a islamizuje cizí "dobyté" území...

Je to hnus velebnosti, ovšem politici z demobloku a jiní dobroserové nám budou tvrdit, že SPD šíří o islámu nesmysly...

V Ostravě existuje společnost s názvem: Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm s.r.o., IČ 253 70 464, sídlem Výstavní ul. 2224/8. Tuto společnost vlastnil do 14.7.2014 ostravský architekt ing. arch. Roman Kuba.

Tato společnost vlastní v Rožnově pod Radhoštěm obrovské pozemky a to v prostoru, jak se sjíždí z Pinduly, tak od poloviny svahu nalevo, podél cesty, včetně veliké rozestavěné budovy, která byla prý původně rekreačním střediskem (Rudý říjen nebo tak nějak). Možná si ji místní vybaví.

Tak tento pan architekt prodal uvedenou společnost i s těmito rozsáhlými pozemky pánovi jménem Ahmad Fouad M Hachmieh ze Saúdskoarabského království, viz ZDE.

Tyto pozemky s rozestavěnou budovou prodal ing. arch. Kuba (formou převedení celého obchodního podílu uvedeného eseročka) jmenovanému muslimovi. Vše je k nalezení ZDE a dále ZDE, když se podíváme na souhrn pozemků, které vlastní ona společnost.

Vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat, když si představím, jak tam postaví mešitu a tím si toto území potvrdí jako muslimské, které budou chtít v budoucnu rozšiřovat a rozšiřovat po dobrém či po zlém. Na umění zlého dobývání mají svoje lidi.

Samozřejmě si dovedu představit, jak se pan architekt dušuje a dělá ze všech debily, že pan Ahmad do Rožnova přinese práci a blahobyt. Ale přinese hlavně nesnášenlivý islám a středověk se vším všudy...!! Je mi z toho tak zle, že to nedovedu ani vypovědět, neboť jsme bezmocní.

Když si pomyslím na milovaný Rožnov, Valašsko, na naše děti a vnuky, chce se mi řvát hrůzou. Pořád to bylo někde ve Francii, v Anglii, ale teď už je to díky nějakému zaprodanci, omezenci a nenažranci, co za to údajně dostal fůru peněz, i v Rožnově.


POSTSKRIPTUM aneb dovětek našeho webu

Ahmad Fouad M Hachmieh žije v druhém největším městě Saúdské Arábie v Džiddě (nar. 2.2.1969, kont. adresa: Noufal street, Alfarisi tower 1, Jeddah, Saudi Arabia), je v současnosti 100-procentním, tedy jediným a výlučným vlastníkem dvou firem v Rožnově p.R.:

  • Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm, s.r.o.
  • Blue Project s.r.o.

Důkaz je ZDE a ZDE (viz dole na obou odkazech).